Language:
   

Cylon Proxy

Nový Cylon Filter:

Čo je cylon a na čo je dobrý ?

Cylon is úplne novou službou vo vývoji, ktorá Vám umožní odblokovať prakticky akúkoľvek stránku. Umožní Vám tiež jednoducho pridať nového Cylona a odblokovať tak novú stránku, a odblokovanú verziu stránky zdieľať s inými užívateľmi.

Cylon sa výnimočne hodí pre použitie s privátnymi torrent trackermi, fórami vyžadujúcimi pozvánku alebo platbu a prakticky k ľubovoľnej inej stránke, ktorá k aktivnému používaniu vyžaduje prihlásenie.

Privátne trackery

Privátne torrent trackery ponúkajú bohatý obsah a ešte lepšie rýchlosti, ale často je obtiažne sa na ne registrovať, udržiavať si ratio ai., ak zrovna nevlastníte seedbox a nezdieľate non-stop. Z cylon proxy môžete na pozvánky, poplatky za aktiváciu a ratio zabudnúť, toto všetko zabezpečujeme my !

Staňte sa súčasťou komunity, zdieľajte svoj účet !

Vytvoriť vlastného cylona a odblokovať ľubovoľnú stránku je teraz úplne jednoduché. Svoj účet môžete používať privátne alebo zdieľať ho s ostatnými. Pri zdieľaní nedochádza k odhaleniu Vašich prihlasovacích údajov, na prístup k webstránke je použitá stále rovnaká IP adresa, prehliadač a cookies, takže technicky nedochádza k zdieľaniu účtu a nedá sa jednoducho zistiť, či stránku používa 1 alebo 10 ľudí. Náš sustém umožňuje Váš účet ochrániť pred odhalením alebo odcudzením, je možné niektoré podstránky úplne zakázať (aby sa nedalo meniť heslo apod.).

Zdieľaním účtu zbierate body, ktoré bude čoskoro možné vymeniť za voľné predĺženie účtu alebo iné benefity.

Testovacia fáza

Prosíme berte v úvahu, že služba je v testovacej prevádzke a nie všetko bude pracovať absolútne spoľahlivo. Používaním, a hlavne vytváraním nových cylonov nám pomáhate systém vylepšovať, odhaľovať nedostatky a odstráňovať problémy. Okrem iného zvyšujete hodnotu a použiteľnosť tejto služby ostatným užívateľom !
Copyright (c) 2010-2011 - Streammania.com