Language:
   

Integrácia do prehliadača Mozilla Firefox

Rozšírenie pre prehliadače Mozilla Firefox a Google Chrome Vám umožní omnoho jednoduhšie používanie Vášho XL účtu a to v prakticky ľubovoľnom download manažéri. S týmto rozšírením nemusíte už konvertovať linky u nás na stránke, ale sťahujete ich rovno zo stránky, kde ste linky našli.

Pridať do firefox

Kompatibilná s Firefox v10 (6.1.2012)

Pridať do Chrome

Po kliknutí na tlačítko potvrďte pridanie doplnku kliknutím na "Allow" alebo "Povoliť", ktoré sa zobrazí v pásiku hore nad stránkou.

Ako sa toolbar používa ?

Po úspešnom pridaní do firefoxu/chrome sa Vám do kontextového menu pre vybratý text pridajú nasledovné položky:
  • XL Download - Slúži pre okamžité stiahnutie vybraných súborov pomocou XL účtu (Po stlačení sa Vám postupne zobrazia okná "uložiť súbor ako" alebo sa download okamžite začne (podľa Vašich nastavení prehliadača)
  • Copy XL Links - Zoznam odkazov pre priame stiahnutie sa uloží do pamäte Clipboard. Táto funkcia je extra praktická pre používanie download manažérov ako IDM, Flashget, Getright apod.
V Chrome sú tieto položky v kontextovom menu pod "Streammania".

Pri úspešnom výbere textu, ktorý obsahuje linky sa Vám automaticky zobrazí malé pop-up okienko z možnosťami XL Download a Copy XL Links pre stiahnutie liniek jedným klikom (funckia pop-up sa dá sa vypnúť).
obrázok - pop up možnosti
obrázok - kontextové menu
Pri prvom použití jednej z funkcií XL Download alebo Copy XL Links sa Vám zobrazí dialóg, kde treba vložiť Vaše prihlasovacie údaje k XL účtu a je možné si nastaviť, či sa má pop-up voľba zobrazovať. Tieto nastavenia si môžete neskôr zmeniť v menu Firefoxu "Nástroje - StreamMania Options".
obrázok - nastavenia

Nastavenie IDM /Flashget ai

Ak chcete vložiť do Vášho sťahovacieho manažéra viac liniek naraz a nechať ich stiahnuť, najlepšou možnosťou je použitie tlačítka "Copy XL Links" a nastavenie download manažéra tak, aby monitoroval Váš ClipBoard. Pri správnom nastavení by sa Vám malo pri kliknutí na "Copy XL Links" zobraziť okno z IDM/Flashget, ktoré už obsahuje všetky linky na stiahnutie. V programe Internet Download Manager funkciu monitor Clipboard nájdete v Možnostiach (Na hlavnom paneli, 2 ozubené kolieska), nastavenie je zvýraznené na obrázku
obrázok - IDM nastavenia
Copyright (c) 2010-2011 - Streammania.com