Language:
   

XL Premium - Návod

XL Premium účet Vám umožňuje:

Sťahovanie z rôznych filehostingových služieb

Výhoda XL premium účtu spočíva v tom, že nieste obmedzení len na súbory uložené na serveri rapidshare.com. Okrem RapidShare môžete sťahovať súbory aj zo serverov HotFile, Fileserve a Filesonic. (Zoznam sa rozširuje na základe požiadaviek zákazníkov.)

Postup je nasledovný:
  1. Vložte linky na stiahnutie do záložky Sťahovanie.
  2. Zaškrtnite možnosť 'Stiahnuť súbory na môj počítač (nebudú uložené na server) a kliknite na Continue. Ak ste túto možnosť zabudli zaškrtnúť, stiahnuť všetky súbory na Váš počítač môžete aj kliknutím na 'DDL All' pod zoznamom súborov
alebo ak chcete sťahovať linky priamym vkladaním do programu, použite program JDownloader. Návod na použitie JDownloadera spolu s XL premium účtom.

Sťahovanie súborov podporuje takmer všetky download manažéry bez nutnosti ich konfigurácie.

Streamovanie mediálneho obsahu

XL premium účet Vám umožňuje pozerať veľké videá umiestnené na filehostingových službách a to takmer okamžite, bez nutnosti ich sťahovania na Váš počítač. Celé to funguje tak, že súbory stiahnete na náš server(z RapidShare sa súbory sťahujú rýchlosťou 10MB/s). Následne ich z nášho servera prehrávate pomocou dostupného software(Vlc Media player)

Postup je nasledovný:
  1. Vložte linky s mediálnym obsahom (môžu byť aj rar súbory) do záložky Sťahovanie
  2. Stiahnite tieto súbory na server ('Download All'), po dokončení prejdite do Súborového manažéra.
  3. Rozbaľte stiahnuté súbory(ak je to nutné) kliknutím na ikonku .
  4. Po rozbalení súborov môžete video súbory z archívu ihneď začať pozerať, a to kliknutím na ikonku - Otvoriť v programe -> VLC Media player (alebo SMPlayer).
  5. V prípade, že prehrávanie videa nieje plynulé, zvýšte si veľkosť buffra v prehrávači. (Ak neviete ako na to, kontaktujte nás, s nastavením Vám pomôžeme)
Viac informácii na túto tému nájdete v sekcii Časté otázky
Copyright (c) 2010-2011 - Streammania.com